Drzwi wejściowe.

Drzwi wejściowe stanowią istotny element naszego domu i mieszkania. To one mogą decydować i pierwszym wrażeniu jakie odniesiemy przekraczając próg domu. Duża wagę należy przyłożyć do ich wyboru. Ponieważ zwykle stanowią one główne zabezpieczenie naszego mienia powinny charakteryzować się solidną konstrukcją. Ościeżnica powinna być solidnie przymocowana i stanowić integralną część budynku.

Skrzydła niezbędnie muszą być mocne i jednolite. Ważne by drzwi wejściowe zawsze otwierały się na zewnątrz. Jeśli mieszkamy w bloku lub chcemy zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa można pokusić się o wersję wyposażone w wizjer zwany popularnie judaszem. Jeśli zależy nam na eleganckim wygładzie warto postarać się modele przeszklone. Bardzo pomocne mogą się okazać zaciemniane szyby lub lustra weneckie pozwalające nam swobodnie obejrzeć osobę pukającą do drzwi. Drzwi wejściowe powinny również być odporne na warunki atmosferyczne muszą wytrzymywać szerokie wahania temperatur nie chłonąć wilgoci zachowując przy tym swój pierwotny wygląd.

Komentarze są zamknięte.


maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Szukaj
Wykańczamy dom
    Zazwyczaj, jeżeli decydujemy się na budowę domu, jest to poprzedzone długimi poszukiwaniami tej idealnej działki. Potem poszukiwania projektu domu i na końcu budowa. Każdy, kto się budował wie ile zajmuje to czasu i dlatego zazwyczaj dom buduje się z myślą o mieszkaniu w nim długich lat lub nawet do końca życia. Dlatego gdy już mamy wybudowany dom warto zainwestować w dobre jego wykończenie. Zazwyczaj koszty wykończenia i aranżacji wnętrza są wyższe niż koszt wybudowanie domu do stanu surowego.