Drewniane okno co i jak?

window-in-the-facade-of-dolomite-house-1383065-mDrewniane okno co i jak?
Okna drewniane są wyborem dla osób ceniących tradycję ciepło oraz naturalne rozwiązania przyjazne dla środowiska. Posiadają swoje zalety jak i wady. Pierwszą rzeczą na jaką należy zwrócić uwagę jest jakość wykonania. Profesjonalny zakład stolarski w swej ofercie posiada tylko i wyłącznie produkty posiadające odpowiednie parametry. Dbałość i szczegółowość wykonania składa się na takie czynniki jak grubość kątówki wiek drewna oraz jego jakość.

To od tych rzeczy zależy czy okna w świetnym stanie będzie pracować wiele lat w domu będzie ciepło a jednocześnie zapewniona zostanie odpowiednie mikro-wentylacja pomieszczeń. Wadliwe okno może ulec wyboczeniu oraz rozszczelnieniu. Słaba impregnacją materiału i oszczędzania na środkach ochrony drewna może doprowadzić do sytuacji kiedy nasze okna najzwyczajniej zbutwieją lub zjedzą je korniki. Dlatego właśnie decydując się na drewno warto nie być specjalnie oszczędnym zgłasza że ceny okien PCV wcale nie są już tak konkurencyjne w stosunku do ich drewnianych odpowiedników.

Komentarze są zamknięte.


maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Szukaj
Wykańczamy dom
    Zazwyczaj, jeżeli decydujemy się na budowę domu, jest to poprzedzone długimi poszukiwaniami tej idealnej działki. Potem poszukiwania projektu domu i na końcu budowa. Każdy, kto się budował wie ile zajmuje to czasu i dlatego zazwyczaj dom buduje się z myślą o mieszkaniu w nim długich lat lub nawet do końca życia. Dlatego gdy już mamy wybudowany dom warto zainwestować w dobre jego wykończenie. Zazwyczaj koszty wykończenia i aranżacji wnętrza są wyższe niż koszt wybudowanie domu do stanu surowego.