Czym zajmuje się rynek developerski?

Choć pojęcie Developer znane jest wszystkim nie każdy dokładnie wie, kim taka osoba właściwie jest? Developer to nikt inny jak inwestor nieruchomości. To osoba, która inwestuje pieniądze w budowę nieruchomości celem jej późniejszej sprzedaży. Co za tym idzie dba o proces budowy już od samych podstaw by wszystko przebiegało zgodnie z planem i w każdym szczególe było zrealizowane. Po zakończonym procesie budowy inwestor, jakim jest developer wystawia ową nieruchomość na sprzedaż, jednak często już w trakcie budowy mamy szansę na wybór mieszkania i jej kupno.

 

Obecnie najpopularniejsze na rynku developerskim jest inwestowanie w budowę luksusowych i komfortowych mieszkań w blokach po bardzo okazyjnych cenach. Atrakcyjność ceny zazwyczaj bierze się z zastosowanych nowych technologii w budownictwie, które dla samego zaś inwestora są o wiele tańsze niżeli stosowanie tradycyjnych metod. Nam zaś, jako lokatorom przynosi to w późniejszym czasie nie tylko oszczędności, ale często także komfort, jakiego tradycja nam nie daje.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Szukaj
Wykańczamy dom
    Zazwyczaj, jeżeli decydujemy się na budowę domu, jest to poprzedzone długimi poszukiwaniami tej idealnej działki. Potem poszukiwania projektu domu i na końcu budowa. Każdy, kto się budował wie ile zajmuje to czasu i dlatego zazwyczaj dom buduje się z myślą o mieszkaniu w nim długich lat lub nawet do końca życia. Dlatego gdy już mamy wybudowany dom warto zainwestować w dobre jego wykończenie. Zazwyczaj koszty wykończenia i aranżacji wnętrza są wyższe niż koszt wybudowanie domu do stanu surowego.