H&M

Wielki powrót zasłonek prysznicowych.

Inwestorzy coraz częściej decydują się na zastosowanie nowoczesnych zasłon prysznicowych w swoich łazienkach. Są one praktyczne, bardzo ładne i pasują do każdego stylu wnętrz. Kiedy zdecydować się na zasłonkę?
1. Zasłonki prysznicowe są rozwiązaniem idealnym do małych, blokowych łazienek. Kiedy lokatorzy nie mogą zdecydować się, czy bardziej przyda się wanna, czy prysznic, mogą zamontować zasłonkę i cieszyć się zarówno długimi kąpielami w wannie, jak i szybkim prysznicem z rana.

2. Gdy lubimy często zmieniać kolorystykę we wnętrzach i stawiamy na oryginalne wykończenie. Choć szkło (drzwi do kabiny, parawan szklany na wannę) jest świetnym i estetycznym materiałem dekoracyjnym to wykonana z materiału zasłona może w prosty sposób uczynić nawet banalne wnętrze zupełnie wyjątkowym. Stylizacja francuska, angielska, motyw miasta lub budowli, a także mnogość abstrakcyjnych kształtów i kolorów – wybór jest ogromny i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. A gdy jedna zasłonka się znudzi, to w łatwy i tani sposób można zmienić ją na inną.

3. Zasłonka to rozwiązanie na każdą kieszeń. Jeżeli chcemy mieć praktyczne rozwiązanie, ale nie inwestować zbyt dużych pieniędzy – będzie to idealnym rozwiązaniem. Lekka, prosta w montażu, niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości oraz nieprzyklejająca się do ciała w trakcie kąpieli zasłona to koszt około 30 złotych. W tej cenie możemy mieć praktyczną rzecz, która będzie również świetną dekoracją.

JYSK

JYSK

IKEA

IKEA

H&M

H&M

H&M

H&M

IKEA

IKEA

Comments are closed.