Pozytywna prezentacja nieruchomości

Zarówno właściciele, jak i deweloperzy, nastawiają się na wywarcie jak najlepszego wrażenia na kliencie, dlatego nieraz ukrywają różne mankamenty wykończenia i starają się oszczędzić na remontach i materiałach, takie mieszkanie czasami wygląda ładnie na pierwszy rzut oka ale nie jest.

Niestety może zdarzyć się sytuacja, w której zaraz po wprowadzeniu się do mieszkania, które pozornie jest w stanie idealnym, ma piękne meble na wymiar, meble kuchenne sącudowne a do tego wszedzie ejst granit będziemy musieli zainwestować sporą sumę w remont. Sprytnie ukryte usterki mogą zostać niezauważone latami.

Jeśli zdecydujemy się na rynek pierwotny musimy się także oczywiście liczyć z tym, że nowe mieszkania będą droższe. Zaletą jest to, że mamy większy wpływ na wykończenie takiego lokalu i już na bardzo wczesnym etapie możemy decydować o różnych kwestiach, związanych z ostatecznym wyglądem lokalu. Jest to na pewno duża zaleta, przede wszystkim dla osób, które mają ciekawe pomysły, dotyczące aranżacji przestrzeni, które chciałyby wprowadzić w życie w swoim nowym mieszkaniu, żeby poczuć się w nim naprawdę u siebie, czyli szczęśliwie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Szukaj
Wykańczamy dom
    Zazwyczaj, jeżeli decydujemy się na budowę domu, jest to poprzedzone długimi poszukiwaniami tej idealnej działki. Potem poszukiwania projektu domu i na końcu budowa. Każdy, kto się budował wie ile zajmuje to czasu i dlatego zazwyczaj dom buduje się z myślą o mieszkaniu w nim długich lat lub nawet do końca życia. Dlatego gdy już mamy wybudowany dom warto zainwestować w dobre jego wykończenie. Zazwyczaj koszty wykończenia i aranżacji wnętrza są wyższe niż koszt wybudowanie domu do stanu surowego.