Jak upiększyć mieszkanie za niewielkie pieniądze?

my-living-room-441471-mWiele osób skarży się na to, że ich mieszkania nie wyglądają tak jak wnętrza z katalogów, może w tym pomóc projektant wnętrz, który wykona dla nas wspaniałą aranżacje wnętrz. Takie osoby nie mogą sobie pozwolić na generalny remont z przyczyn finansowych, nawet gdy mają grzyb na ścianie, ale wtedy warto zainwestować w agregat do malowania i skutecznie zabuić tego grzyba. Nie znaczy to jednak, że nie mogą oni poprawić nieco wyglądu swoich wnętrz i dodać im przytulności. Aby mieszkanie diametralnie zmieniło swój charakter czasami wystarczy tylko zmienić kolor ścian oraz wprowadzić nowe dodatki. Jeśli nasz budżet jest ograniczony możemy kupić meble na targu staroci albo upolować jakąś okazję w serwisie ogłoszeniowym.

 

Meble można także odnowić samodzielnie. W każdym wnętrzu bardzo ważne są dodatki takie jak: zasłony, poduszki, bieżniki, podkładki, obrazy, doniczki. Wiele z tych przedmiotów można stworzyć samodzielnie, niewielkim kosztem, przetwarzając materiały używane. Przykładowo poszewki na poduszki oraz narzuty mogą zostać uszyte z niepotrzebnych tkanin czy materiałów nabytych w sklepach z używaną odzieżą. Doniczki oraz ramki na zdjęcia można udekorować samodzielnie. Kuchnia z pewnością stanie się bardziej swojska i przytulna gdy znajdą się tam samodzielnie uszyte rękawice, fartuch czy podkładki stołowe. Chodnik od przedpokoju czy kuchni również można upleść samodzielnie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Szukaj
Wykańczamy dom
    Zazwyczaj, jeżeli decydujemy się na budowę domu, jest to poprzedzone długimi poszukiwaniami tej idealnej działki. Potem poszukiwania projektu domu i na końcu budowa. Każdy, kto się budował wie ile zajmuje to czasu i dlatego zazwyczaj dom buduje się z myślą o mieszkaniu w nim długich lat lub nawet do końca życia. Dlatego gdy już mamy wybudowany dom warto zainwestować w dobre jego wykończenie. Zazwyczaj koszty wykończenia i aranżacji wnętrza są wyższe niż koszt wybudowanie domu do stanu surowego.