KONKURS: Jaka jest Twoja wymarzona łazienka? :)

Specjalnie dla Was, Kochani, przygotowałam konkurs, którego rozstrzygnięcie będzie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. To oznacza, że nagrody dostaniecie ode mnie pod choinkę :)

Zadanie jest bardzo proste. Od dawna interesuje mnie gust Polaków w wykańczaniu wnętrz, a przede wszystkim łazienek. Jestem bardzo ciekawa, jak wyglądałaby Wasza wymarzona łazienka? Jakie kolory wybralibyście do jej wykończenia? Czy cała łazienka byłaby wyłożona płytkami ceramicznymi, czy zastosowalibyście inne materiały? Jaki styl: rustykalny, nowoczesny, klasyczny? A może coś szalonego i kolorowego? Ojj… jestem baaaardzo ciekawa :)

Czekam na Wasze odpowiedzi w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na facebook’u. Dodatkowo każdy, kto chce wziąć udział w konkursie musi polubić profil Jak Dwie Krople Wody na facebook’u i udostępnić konkurs na swojej tablicy.

Zasady myślę, że są proste, więc do dzieła! Czas trwania konkursu: 20.11.-6.12.2014 (do północy).

KONKURS!

KONKURS!

Nie napisałam jeszcze o najważniejszym: NAGRODY!

Nagroda główna to aparat fotograficzny marki SONY (model: W830). Dodatkowo wyróżnię trzy osoby, które otrzymają ode mnie śliczne akcesoria łazienkowe.

 

!!!!!!!!!!! UWAGA WYNIKI !!!!!!!!!!!
Dziękuję Wam wszystkim za udział w konkursie! Zgłoszeń nadeszło bardzo dużo. W związku z tym wybór zwycięzców i wyróżnionych nie był łatwy. Udowodniliście, że Wasza wyobraźnia nie zna granic! Jestem dumna i mam nadzieję, że jeszcze wiele kreatywnych zabaw przed nami!
A teraz wyniki, bo pewnie wszyscy się niecierpliwią.

I MIEJSCE (nagroda główna):
Kasia Julka Sobczyk za dobry gust i wyczucie stylu. Wszystkie elementy są idealnie do siebie dopasowane, a opis sprawił, że się rozmarzyłam. Tak mogłaby wyglądać również moja łazienka. Powodzenia w realizacji!

WYRÓŻNIENIE:
Marta Kowalska za niebanalny pomysł na łazienkę w stylu marynarskim. Chętnie zobaczę realizację tego marzenia.
Magdalena Miś za zwrócenie uwagi na istotną, praktyczną stronę łazienki. Bo piękny wygląd to tylko połowa sukcesu. Łazienka musi być funkcjonalna!
Iza Pałasz za dobry rym! :)

Wszystkim uczestnikom gratuluję kreatywności. Mam nadzieję, że w kolejnych zabawach również weźmiecie udział.

Osoby nagrodzone proszę o kontakt prywatny na Facebooku Jak Dwie Krople Wody w celu ustalenia adresu wysyłki.

Comments are closed.