Remontujemy dom

Remont domu, zwłaszcza kapitalny jest nie lada wyzwaniem, zarówno jeżeli chodzi o koszty jak i wykonanie takiego remontu, np. cyklinowanie parkietów to dużo pracy, a do tego dużo brudu. Co prawda będziemy potem mieć piękny parkiet ale czyszczenie i malowanie podłogi swoje zajmie. Generalnie warto jest znaleźć zaufaną ekipę budowlaną i to jej powierzyć przeprowadzenie remontu domu. Takiej ekipy najlepiej szukać pośród znajomych, którzy remontowali swoje domy czy też mieszkania.

Dzięki temu mamy sporą szansę na znalezienie odpowiednich ludzi, co z całą pewnością uprości nam remont i nie będzie prowadziło do licznych frustracji. Robiąc kapitalny remont starego domu musimy mieć świadomość że będą to bardzo duże koszty, zwłaszcza w sytuacji jeśli mamy w planach ocieplanie np. poddasz czy domu oraz robienie nowej elewacji, są to prace bardzo kosztowne.

Oczywiście w starym domu zazwyczaj musimy wymienić również instalacje zarówno wodne jak i elektryczne. Zazwyczaj też musimy wymienić okna i drzwi. Tak że jak widać przeprowadzenie takiego remontu niesie za sobą bardzo wiele kosztów i z całą pewnością jest to zadaniem trudnym, ale koniecznym do zrobienia.

Komentarze są zamknięte.


maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Szukaj
Wykańczamy dom
    Zazwyczaj, jeżeli decydujemy się na budowę domu, jest to poprzedzone długimi poszukiwaniami tej idealnej działki. Potem poszukiwania projektu domu i na końcu budowa. Każdy, kto się budował wie ile zajmuje to czasu i dlatego zazwyczaj dom buduje się z myślą o mieszkaniu w nim długich lat lub nawet do końca życia. Dlatego gdy już mamy wybudowany dom warto zainwestować w dobre jego wykończenie. Zazwyczaj koszty wykończenia i aranżacji wnętrza są wyższe niż koszt wybudowanie domu do stanu surowego.