biała cegiełka na różne sposoby – DACH NAD GWIAZDAMI

O białej, szkliwionej i frezowanej cegiełce już pisaliśmy. Wszyscy już pewnie ją znacie, gdyż nie jest to żadna nowość. Wręcz przeciwnie – kolejny sezon cieszy się powodzeniem w najróżniejszych stylizacjach i nie zapowiada się na to, żeby to powodzenie ustało.

Białą cegiełkę pokochali również celebryci. Udowadniają oni, że takie płytki można zestawiać z najróżniejszymi kolorami i materiałami, i zawsze wygląda to znakomicie.

Poniżej przedstawiam Wam łazienkę Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby oraz łazienkę Leny Frankiewicz. Jedno i drugie pomieszczenie prezentowane było w programie „Dach nad gwiazdami” w telewizji DOMO+.

W pierwszej stylizacji biała cegiełka została połączona z kolorem szarym, czarnym szkłem i biało czarną, kamienną mozaiką od Maciej Zienia. Do tego dopasowano kryształowy żyrandol, co nadało dostojny, pałacowy klimat. W drugiej zaś Lena Frankiewicz – scenarzystka, reżyserka i aktorka – do białej cegiełki dopasowała drewno tekowe, które z podłogi „przechodzi” na obudowę wanny.

Łazienka Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby

Łazienka Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby

Łazienka Leny Frankiewicz

Łazienka Leny Frankiewicz

Jeśli chcecie uzyskać taki klimat w swojej łazience polecam płytki Tamoe (Paradyż) – biała cegiełka produkcji polskiej, występuje w różnych rozmiarach i kolorach. Do tego możecie dopasować szachownicę kamienną Pure B&W od firmy Dunin i szklane listwy w kolorze czarnym, które oddzielą płytki od malowanej ściany. Jeśli wolicie „cieplejszy” i bardziej naturalny wystrój wnętrz, to do białych płytek dobierzcie płytki imitujące drewno, np. Livingwood chestnut (Opoczno).

Pure B&W (Dunin)

Pure B&W (Dunin)

Livingwood chestnut (Opoczno)

Livingwood chestnut (Opoczno)

Comments are closed.